تعمیروسرویس جک پارکینگی

تعمیروسرویس جک پارکینگی، مرکز خدمات پس از فروش و تعمیرات و سرویس کاری جک پارکینگی
دراین قسمت تعمیرات درب اتوماتیک توسط متخصصین این  شرکت  باتوانایی علمی بالا جهت  تعمیرات کلیه قطعات درب های اتوماتیک شامل تمامی قطعات و اجزای لازم از قبیل قطعات موتور جک ، ریل  و ماردونی ، ریل تلسکوپی ، سنسورهای رگلاژ جک ، مگنت ها ، میکروسوئیچ ها ، بلبورینگ های موتور ، دنده و گیربکس ، IC های رگلاتور و دیگر اجزای بورد کنترل جک و ترانسفورماتور وترمینالها و تغذیه چشمی ها و …

تعمیرات قطعات در هر مرحله توسط دستگاه تست می شود تا مشکلی وجود نداشته باشدو همچنین قطعات جک اتوماتیک بعد از تعمیرات و سرویس، توسط متخصصین این شرکت در محل نصب میشود و پس از تست های لازم و تاییدیه مشتری فاکتور شرکتی تحویل داده می شود.

 

 نکات نگهداری و سرویس جک درب پارکینگ

 •  ورود حشرات به مرکز کنترل جک پارکینگ 

وجود حشرات به داخل جعبه مدار کنترل جک‌های درب پارکینگ می‌تواند باعث بروز اتصال در مدار و همچنین سوختگی بعضی از قطعات و بخش‌های داخلی آن شود.

پس جعبه مدار کنترل جک درب پارکینگ را بررسی نموده و در صورت مشاهده تارهای عنکبوت در کنار آن، حتماً این تارها را پاک و تمیز نمایید.

 • روغن کاری قطعات مکانیکی جک درب پارکینگ 

شما می‌توانید با روغن کاری قطعات جک درب پارکینگ باعث طولانی‌تر شدن عمر مفید آنها شوید. برای این منظور می‌توانید قطعاتی مکانیکی از قبیل گیربکس را گریس کاری و سایر قطعات از جمله شفت را روغن کاری کنید.

 

 • باز و بسته شدن درب پارکینگ و صدای آن 

در هنگام باز و بسته شدن درب پارکینگ صدای نامعقول از آن شنیده می‌شود یا اینکه درب مانند قبل به خوبی باز و بسته نمی‌شود و صدای خاصی از آن تولید می‌شود،

ممکن است جک‌های درب پارکینگ دچار مشکل یا خرابی شده باشند، در این صورت بهتر است با یک تعمیرکار جک درب پارکینگ تماس بگیرید.

 • پیچ‌های شل شده را سفت کنید.

بعد از مدتی استفاده از درب‌های اتوماتیک پارکینگی ممکن است بعضی از پیچ‌های مربوط به بخش‌های متحرک یا حتی ثابت درب از جمله پیچ‌های اجزای تشکیل دهنده جک پارکینگ شل شود.

 • جک درب پارکینگ را تمیز کنید.

برای تمیز کردن جک درب برقی پارکینگ می‌توانید از یک دستمال نم دار استفاده نمایید. شما می‌توانید با تمیز نمودن جک پارکینگ از بروز پوسیدگی و زنگ زدگی زود هنگام این قطعه جلوگیری نمایید.

 

 تعمیروسرویس جک پارکینگی، جک درب اتوماتیک پارکینگی، ریلی

 • توجه به عرض درب اتوماتیک پارکینگ

چنانچه عرض درب اتوماتیک پارکینگ از حد استاندارد یعنی بیشتر از 2 متر باشد، باید از جک‌های درب پارکینگی که عرض بیشتری داشته و بلندتر هستند، استفاده نمود.

 • در نظر گرفتن وزن درب برقی پارکینگ

از جمله مواردی که هنگام انتخاب و خرید جک‌های پارکینگی باید به آن توجه نمود، وزن درب اتوماتیک پارکینگی است چرا که اگر این قطعه متناسب با وزن درب برقی پارکینگ انتخاب نشود، ممکن است دچار مشکل یا خرابی شده و نیاز به تعمیر و سرویس پیدا کند.

 

درب اتوماتیک ریلی
درب اتوماتیک ریلی

تعمیرکاران متخصص و توانا در تعمیر و سرویس جک پارکینگ

 

رایج‌ ترین مشکلات جک درب پارکینگ چیست؟

 • مشاهده آثار شکستگی در بازو جک
 • شکستگی پایه سر جک و ته جک
 • ضربه خوردن درب و آثار فرو رفتگی در آن
 • شکستگی یا به سرقت رفتن چشمی یا فتوسل
 • ضربه خوردن یا سرقت مدار کنترل یا برد جک پارکینگ
 • به هم ریختن کد ریموت  مدار کنترل یا جک درب پارکینگ
 • خرابی جک بدون مشاهده دلیل و آثار فیزیکی
 • باتری ریموت تمام شده یا کد ریموت شما پاک شده است
 • قطع شدن برق ساختمان یا برق ورودی مدار کنترل تعمیر جک پارکینگ
 • خرابی چشمی درب پارکینگ
 • خرابی موتور بازوها و یا قطعی سیم و تعمیر جک پارکینگ
 • قطع شدن سیم ها
 • اختلال کارکرد بر اثر سنسور تشخیص مانع
 • اختلال در اختلاف دو لنگه و روش تعمیر جک پارکینگ
 • مشکل در میکروسوئیچ
 • خرابی ریموت یا رسیور و تعمیر جک پارکینگ

 

ضربه خوردن درب

اگر بر روی درب جای تو رفتگی یا ضربه دیده اید و جک باز و بسته نمی شود و یا با صدا زیاد کار می کند باز هم به موتور و گیربکس جک آسیب رسیده و می بایست تعمیر کار بازو را باز کرده و مشکل آن را بر طرف کند.

شکستگی چشمی یا فتوسل

اولین کاری که می توانید کنید این است که سیم های مثبت و منفی چشمی شکسته یا به سرقت رفته را جدا کرده و با لنت بپوشانید. درب را با کلید خاص کن خلاص کرده و به طور موقت با دست درب را باز و بسته نمایید. سپس یک چشمی جک درب پارکینگ خریداری کرده و با توجه به آموزش های صفحه ی چشمی جک پارکینگی و رفع خرابی آن، فتوسل درب را نصب نمایید.

 شکستگی در بازو جک

اگر بازو جک درب پارکینگ شکسته باشد و یا شفت آن خم شده باشد.در این صورت کار زیادی از دست شما بر نمی آید و می بایست به خدمات یا تعمیر کار جک  خود تماس گرفته تا بازوها جهت تعمیر باز شود.

شکستگی پایه سر جک و ته جک

شما می بایست ابتدا در صورت دفرمه شدن یا کج شدن پایه ها آن را با ضربه چکش به حالت قبل برگردانید  و پس از تمیز کاری کردن جای جوشکاری بر روی درب، پایه را دقیقا در جای قبلی جوش دهید. این مورد را بدانید که در صورتی که اگر پایه ها دقیقا در جای خودش نصب نشود در زاویه باز شدن درب مشکل جدی ایجاد خواهد شد.

ضربه خوردن مدار کنترل یا برد جک پارکینگ

برق ورودی 220 را به این برد قطع کنید تا مانع برق گرفتگی کسی شوید. سپس با تعمیرکار جک درب تماس بگیرید تا مدار شکسته را بررسی یا یک مدار جدید جایگزین کند.

تمام شدن باطری یا کد شدن ریموت 

در صورتی که همه ی واحد ها ریموت شان کار می کند و تنها با ریموت شما درب باز نمی شود، پس مشکل از ریموت شماست. اول LED روی ریموت چک کنید. در صورتی که آن LED روشن نشد یا کم سو بود، باتری را تعویض کنید. با تعویض باتری ریموت کار می کند و نیاز به تعریف دوباره کد نیست. گاهی ممکن است با زمین خوردن یا به صورت اتفاقی با دست خوردن ریموت بلوتوثی، ریموت ها کد پرانده و نیاز به ست کردن دوباره ریموت باشد که ما در بالا روش های ست کردن را آموزش دادیم.

 

قطع برق ورودی مدار کنترل

اولین کاری که بعد باز نشدن درب پس از مشاهده فیزیکی جک و درب پارکینگ می بایست انجام داد، چک کردن برق ورودی است. ممکن است در آن ساعت که شما می خواید از درب تردد کنید برق آن منتطقه قطع شده باشد و اگر رق ساختمان وصل بود فیوز مربوز به خروجی به جک پارکینگ را چک کنید که آیا برق ورودی دستگاه وصل است یا نه

خرابی چشمی درب پارکینگ

خرابی چشمی یکی از خرابی های مرسوم است که حدودا 1.3 تعمیرها را شامل می شود. بهترین حالتی که می توان متوجه خرابی چشمی شد این است که درب پارکینگ باز شده و دیگر بسته نمی شود. در برخی از جکهای پارکینگی با خرابی چشمی درب پارکینگ به طور کلی از کار می افتد. یکی از راه های دیگر شناسایی خرابی چشمی این است که به چشمی ها نزدیک شوید و دستتان رو در جلو چشمی بالا و پایین کنید. اگر صدای تیک تیک نشنیدید، چشمی خراب است. در مواقعی که صدای تیک تیک هم آمد ممکن است گاها چشمی یا ورودی آن در مدار کنترل خراب شده باشند. پس بهتر است در این مورد مقاله چشمی جک پارکینگی و رفع خرابی آن را بخوانید.

خرابی موتور بازوها و یا قطعی سیم

اگر بازو 220 ولت است به وسیله خازنی که در مدار کنترل وجود دارد، آن را مستقیما به برق بزنیم و اگر بازو کارکرد دو دلیل بیشتر برای کار نکردن جک وجود ندارد. یکی این که کابل خروجی تا جک قطعی داشته باشد که با تعویض سیم مشکل حل می شود و یا این که رله خروجی از مدار خراب شده باشد که برد جک پارکینگ باید تعمیر گردد.

حال اگر جک را مستقیما به برق وصل کردید و بازوها کار نکردند می بایست سیم فابریکی خروجی جک را نیز دقیقا چک کرد که اگر آن هم قطعی نداشت، خود بازو مشکل دارد که باید جهت تعمیر یا گارانتی به شرکت خدمات دهنده ارسال شود.

تعمیر جک پارکینک و سرویس تعمیراتcom
تعمیر جک پارکینک و سرویس تعمیراتcom

قطع شدن سیم ها

یکی دیگر از مشکلات شایع قطعی سیم به دلیل عدم کیفیت آن یا قطع شدن به دلیل نصب نا صحیح یا دستکاری است. اگر سیم خروجی به چشمی ها قطع شده باشد جک کار نمی کند که ما در قسمت های قبل توضیح اش را جهت تشخیص و تعمیر جک پارکینگ دادیم و همچنین قطع شدن سیم بازو ها باعث از کار افتادن هر یک از بازو ها می شود که آن را نیز در پاراگراف قبل توضیح دادیم.

یک نکته ای که در این قسمت باید به ان اشاره شود این است که در اکثر جکها سیم از زیر بازو خارج می شود و برخی نصابها فضای لازم را برای آن سیم در نظر نمی گیرند. این مورد باعث می شود با کارکرد جک با گذشت مرور زمان سیم زیرین ساییده شده و یا از داخل پاره شود.

 

اختلال کارکرد بر اثر سنسور تشخیص مانع

گاهی پیش می آید درب هنگام باز و بسته شدن در جایی ایستاده و یا به طرف عکس چند سانتیمتر برگردد. این مورد میتواند بر اثر سفتی در بسته شدن درب یا تنظیم اشتباه در قدرت سنسور تشخیص مانع باشد. برای رفع خرابی ابتدا بازو ها را خلاص کرده و درب را با دست باز و بسته نمایید و اگر در جایی مشکلی در روان بودن حرکت دیدید باید مشکل را خودتان یا به کمک آهنگر حل کنید.

اگر درب پارکینگ با دست به راحتی باز و بسته شد پس باید از طریق منو برد جک پارکینگ حساسیت سنسور تشخیص برخورد را کمتر کنید تا این مورد بر طرف شود.

اختلال در اختلاف دو لنگه

در این حالت که دربها موقع باز و بسته شدن روی هم گیر میکند و یا در زمان بسته شدن درب رویی، جلو می افتد. برای حل و تعمیر جک پارکینگ می بایست از منو تنظیمات جک خود اختلاف زمان بسته شدن و یا باز شدن را بالا ببرید تا مشکل بر طرف شود.

اگر قبلا این مشکل را نداشته اید و جدیدا با این مشکل روبرو شده اید، دو احتمال وجود دارد که شاید لولای یکی از دربهای شما سفت شده باشد که با روغن کاری بر طرف می شود یا موتور یکی از دربها ضعیف شده و سرعتش کم شده که باید در نهایت تعمیر شود.

مشکل در میکروسوئیچ

این مورد تنها در جک درب پارکینگ میکرو سوئیچ دار دیده می شود (مثل جک های بی اف تی ایتالیا) که در هنگام بسته شدن درب بسته شده اما مگنت میکروسوئیچ تحریک نشود. در این صورت درب ها ایست کرده و به عکس حرکت می کند. این مشکل موقع باز شدن هم می تواند ایجاد گردد. برای تعمیر جک پارکینگ باید به روش زیر عمل کنید.

اگر با تغییر جای میکروسوئیچ همچنان مشکل پا برجا بود سیم هایش را از روی بازو چک کنید که قطع نشده باشد. اگر قطعی نیافتید، مدار کنترل را باز کنید و از روی مدار مسیر آن را تا جک چک کنید و اگر قطعی داشت با تعویض سیم مشکل را بر طرف کنید در غیر این صورت کار کمی سخت می شود.

جای دو بازو چپ و راست را عوض کنید و دوباره میکروسویچ ها تنظیم کنید. اگر مثلا جک سمت چپ خراب بود و با جابجاییش به سمت راست آنجا هم ایراد داشت نتیجه می گیریم جک خراب است و اگر دوباره جک سمت چپ به مشکل خورد می بایست برد برای تعمیر برای گارانتی و خدمات فرستاده شود.

خرابی ریموت یا رسیور

طبق آمار ما بیشترین علت مشکل در سهل انگاری و عدم دقت ساکنین همان ساختمان است. بارها دیده ایم که افراد ریموت را به کودکشان داده و کودک از سر کنجکاوی دکمه ها را می فشارد، در مواردی اگر کودک کوچکتر باشد با قرار دادن ریموت به دهانش و خیس شدن ریموت و برد داخلی اش ممکن است آن ریموت در حالت دائم کار قرار گرفته و درب دائم باز و بسته شود. در موارد اندکی کیفیت پایین ریموت باعث می شود که شرجی بودن هوا باعث اتصال دکمه و ارسال فرکانس در باز شدن درب گردد.

پس خیس شده ریموت به هر دلیلی ممکن است باعث ارسال فرکانس و اختلال باز و بسته شدن درب شود. دلایل دیگر که احتمالش بسیار کمتر است این است که رسیور یا گیرنده ریموت خراب شده باشد و بی دلیل رله اش عمل کند و دیگری هم فرکانس شدن ریموت همسایگان با جک پارکینگی خانه اتان باشد که احتمال بسیار پایینی دارد.

 

اجزای اصلی جک‌های درب پاریکنگ  ،  تعمیروسرویس جک پارکینگی

دنده برنجی جک پارکینگ

این دنده‌های برنجی عامل انتقال نیروی تولید شده موتور می‌باشند. رتور که داخل استاتور قرار دارد می‌تواند چرخ دنده را به حرکت دربیاورد و بدنه خارجی این چرخ دنده باعث حرکت قسمت‌های دیگر از جمله شفت گیربکس شود.

میل ماردان جک درب پارکینگ

این شفت یا میله، حرکت چرخشی موتور را به حرکت خطی و رفت و برگشتی تبدیل می‌کند. یک سر آن به گیربکس متصل است و سر دیگر آن در محل انتقال نیروی موتورمهار شده است.

تقریبا عملکرد اکثر جک‌های پارکینگی از این روال طبعیت می‌کند و اگر نیاز به تعمیر و سرویس کاری باشد، شامل همین قطعات و قسمت‌های ذکر شده می‌شود.

استاتور یا سیم پیج جک درب پارکینگ

استاتور یک مدل سیم پیچ است که به عنوان یک قطعه ثابت در موتور جک پارکینگ قرار دارد. استاتور‌ها به صورت استوانه‌ای طراحی شده‌اند که قطعات تشکیل دهنده آن لایه‌هایی از جنس فلز می‌باشند. در میان این لایه‌ها شیارهایی برای ایجاد سیم‌ پیچ‌ها یا همان کلاف‌ها طراحی شده است.

استاتور از جنس آهن و آلومینیوم ساخته شده و با ایجاد یک میدان مغناطیسی نیرو محرکه اولیه را ایجاد می‌کند.

رتور جک درب پارکینگ

بعد از استاتور که یک قطعه ثابت بود، رتور یک قطعه متحرک است که درون موتور جک قرار دارد، بهتر است رتور در نظر گرفته شده برای جک از جنسی مقاوم تر از چرخدنده باشد، تا زمانی که به چرخ دنده آسیبی وارد شد، نیاز به تعویض یا تعمیر رتور نباشد.

 

مقالات پیشنهادی : تعمیر جک پارکینگ 

ایمنی کرکره برقی

تعمیر درب شیشه ای شرق تهران

کرکره برقی های پلی کربناتی

ریل و تیغه کرکره برقی

درب های کشویی شیشه ای تلسکوپی

 

مدل و برند های رایج جک پارکینگ (تعمیرات انواع برندها جک پارکینگ در تهران و کرج)

تعمیر جک پارکینگ سوزوکی 400

این جک از نظر قدرتی در رده میانی قرار می‌گیرد و وزن 300 کیلوگرم برای هر لنگه در آن برآورد شده است.  در جک‌های میان رده با طول درب کم، شما خیال آسوده تری از جهت لنگر و لرزشهای خود درب دارید. اصطکاک و فشار جانبی کمتر است ولی همچنان سرویس کاری‌های دوره‌ای باید انجام شود و حذف مانع از جلو چشمی، روغن کاری پیستون‌ها و لولاها، عایق کردن موتور برای فصل سرما و خنکی به وسیله پشم شیشه، حتما در نظر گرفته شود.

تعمیر جک پارکینگ یال مدل X1

این جک با توجه به شفت بلندی که دارد برای لنگه درب‌هایی در محدوده وزنی 400 کیلوگرم با طول بالاتر در نظر گرفته شده است. پس بار اعمالی به این جک زیاد خواهد بود و لنگر زیادی را تحمل می‌کند، در جک‌های طراحی شده برای درب‌هایی با طول بالا همیشه این نکته را در نظر بگیرید که به صورت کوتاه مدت مورد سرویس و بالانس قرار بگیرند. درست است جک به خوبی توانایی باز و بسته کردن درب را دارد، اما برخورد وسایل و عوامل جانبی دیگر ممکن است تراز در را به هم بریزد. در کنار این مورد، روغن کاری به موقع و همچنین انجام امور مربوط به فصل سرما باعث بهبود عملکرد این جک می‌شود.

تعمیر جک درب پارکینگ مدل میلان 400

یکی دیگر از جک‌های الکترومکانیکی ساخت کشور است که توانایی باز و بسته کردن هر لنگه درب به وزن 350 کیلوگرم و طول 2.5 متر را دارا می‌باشد. سیستم مرکزی، ریموت و موتور الکترومکانیکی از نظر نوع فعالیت شبیه به جک‌های قبلی عمل می‌کنند و همچنین در تنظیمات شما این قابلیت را دارید که به صورت دو زمانه آن را باز و بسته کنید. داشتن تنظیمات متفاوت برای باز و بسته کردن جک درب پارکینگ باعث می‌شود در صورت بروز مشکلاتی مانند گیر کردن درب‌ها و یا عدم رعایت ترتیب بسته شدن درب‌ها، با تعمیرات اولیه و تغییر تنظیمات برطرف شود. به مانع‌جلو چشمی درب‌ها حتما توجه شود و در صورت بسته نشدن درب به صورت خودکار حتما آن را مورد بازرسی قراردهید.

تعمیر جک پارکینگ مدل فراز s4 سیماران

شرکت سیماران یک شرکت قدیمی با برندی مطمئن می‌باشد که سالها در زمینه تولید جک‌های الکترومکانیکی فعالیت داشته است. مدل جک s4 این شرکت از مدل‌های کم صدا با قدرت متوسط می‌باشد که در تعمیر و نگهداری آن باید توجه داشته باشید که بار حداکثری در نظر گرفته شده برای این جک به ازای هر لنگه 320 کیلوگرم با طول دو متر است. کیفیت قطعات این محصول مناسب و رو به بالا می‌باشد و از یک موتور 220 ولت بهره می‌گیرد. در تعمیر این جک باید به بررسی ریموت، چشمی ایمنی و سیستم مرکزی بپردازید و در مرحله نهایی موتور و بازو‌های آن  چک شود. سیستم مانع یابی که در این محصول طراحی شده کمک خوبی به شما می‌کند.

اجزا-و-ساختار-جک-درب-پارکینگ-
اجزا-و-ساختار-جک-درب-پارکینگ-

 قطعات جک برقی، جک پارکینگ  ،  تعمیروسرویس جک پارکینگی

 بازو
با دو نیم استوانه مجهز به فوم پلاستیکی بازوی جک را محکم کنید.

ابزار جهت باز نمودن بازو را انتهای چاک موتور قرار دهید برای باز کردن دسته ، ابزار را برعکس عقربه های ساعت بچرخانید،
سپس پیچ اتصال گریبکس موتور و میله مارپیچ را باز کنید تا موتور از بازو جدا شود

 چرخ دنده

تیغه فلزی را درچاک انتهای موتور قرار دهید و آن را به گیره محکم کنید. دو زائده ابزار را در سرموتور قرار دهید به طوری که در دو سوراخ تعبیه شده قرار گیرد. پس از آن دسته ابزار را برعکس عقربه های ساعت بچرخانید تا گریبکس جدا شود. که با وارد کردن ضربه توسط چکش پلاستیکی به بدنه موتور گیریبکس از آن جدا میشود.

 سربازو

با دو نیم استوانه مجهز به فوم پلاستیکی بازوی جک را محکم کنید. ابتدا رزوه ها ی سر بازو را به چسب آغشته کنید و بعد مراحل باز کردن را برعکس تکرار کنید ،

درآوردن بلبرینگ از انتهای پوسته موتور:

میله لبه دار را در انتهای موتور قرار دهید به نحوی که لبه داخلی بلبرینگ گیر کند بعد با کمک چکش پلاستیکی به لبه پوسته ضربه بزنید تا بلبرینگ از انتهای پوسته جدا شود.

روش دراوردن بلبرینگ سروته موتور:

روتور را باید جوری قرار دهید تا بلبرینگ بالا قرار بگیرد و سپس با ضربه زدن روی روتور بلبرینگ از موتور جدا خواهد شد.

نحوه جا زدن بلبرینگ

بلبرینگ را روی محور روتور فشار داده سپس با ابزار مورد نظر و چکش آن را محکم کنید.

بازو را محکم کرده و سپس با ابزار پلاستیکی سطح لوله را باز کنید.

نکات لازم برای نگه داری جک درب

 • سرویس ماهانه پیستون و لقمه ها یا همان کریس کاری
 • آب بندی کردن مرکز پروتکو به طوری که هیچ راه نفوذی از رطوبت وجود نداشته باشد .

نگهداری جک پارکینگ در زمستان

یکی از این مشکلات در زمینه عملکرد جکهای درب پارکینیگی می‌باشد. ممکن است صبح در هنگام خروج از پارکینگ با عدم باز شدن درب به دلیل یخ زدگی مواجه شوید. یا تعداد زیادی از کامیون‌ها و وسایل نقلیه یک کارخانه یا شرکت پشت درب ورود پارکینگ بمانند ودرد سرهای این چنینی به وجود بیاید. اما همه این موارد با انجام یک سرویس کاری به موقع و رسیدگی به مواردی که در ادامه گفته می‌شود قابل حل است.

روغن کاری درب

برای این کار نیاز به سرویس کار و یا متخصص نیست و خود شما می‌توانید عملیات روغن‌ کاری پیستون‌های جک، چرخ‌دنده‌ها و لولا‌های درب پارکینگ را انجام دهید. باز و بسته شدن درب‌های سنگین پارکینگ با گذر زمان باعث ایجاد لنگر و فشار می‌شود و در صورتی که به دلیل رطوبت و خشکی هوا، روغن کاری به درستی انجام نشده باشد، خساراتی به آن وارد می‌شود.

بالانس کردن درب اتوماتیک

ممکن است بخاطر ضربه، یا گیر کردن درب‌ها به هم و موارد این چنینی، تراز درب به هم بخورد و در شرایط بالانس نباشد. این مورد نیز در فصل زمستان که یخ زدگی و خشکی بیشتر است، درد سر و مشکلات بالاتری را بروز می‌دهد و فشار اضافه‌ای را به جک و موتور وارد می‌کند. پس در سرویس‌های دوره‌ای به بالانس بودن درب حتما دقت کنید..

پوشش موتور جک درب

برودت و یخ زدگی از عواملی است که در فصل زمستان باعث می‌شود موتور به درستی کار نکند و در عملکرد آن اختلال ایجاد شود. با عایق کردن موتور توسط پشم شیشه از بروز این اتفاق جلوگیری نمایید.

 تعمیروسرویس جک پارکینگی در تهران و کرج

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید قطعات و ابزارهای بسیار جدیدی که باعث راحتی و آسایش در زندگی شده است ، رو به رو‌هستیم که یکی از این تکونولوژی هایی که بسیار مورد توجه انسان ها قرار گرفته وجود درب های اتوماتیکی می باشد زیرا وجود

این درب ها چه در ساختمان های مسکونی و چه در ساختمان های اداری و … باعث سهولت در رفت و‌آمد افراد هنگام عبور و مرور شده است و هم در صرف وقت و زمان صرفه جویی شده است زیرا در زندگی ماشینی امروزه یکی از ارکان اصلی و مهم برای افراد مختلف صرفه جویی در زمانشان است.

قیمت تعمیر جک پارکینگ

بسته به نوع و برند ایرانی یا خارجی بودن و تنوع آن ها، قطعات استفاده شده در این جک ها متفاوت میباشند بنابراین طبیعی است که هزینه های متفاوتی هم بابت تعمیر جک درب داشته باشد.

البته متغیر بودن نوع تعمیرات هم دلیلی برای اختلاف هزینه تعمیرات جک های پارکینگی میباشد، لذا پیشنهادما به شما عزیزان انجام سرویس های دوره ای مرتب و منظم بابت کارکرد مناسب جک ها و مانع از هزینه های سنگین خرابی موتور جک ها  میباشد.

 

تعمیرکار جک پارکینگ در تعمیرات دات کام 

جهت سفارش تعمیر انواع جک پارکینگی در تمام مناطق تهران و کرج و همچنین نصب جک پارکینگ با شماره های ما تماس بگیرید.

شماره تماس : 09128107001

مقلات دیگر

خرابی های رایج جک درب اتوماتیک