جولای 24, 2019

تعمیر درب شیشه ای سکوریت

تعمیر درب شیشه ای سکوریت 09124372935 امروزه با استفاده از علم و دانش روز، تعمیر درب شیشه ای سکوریت ساخته شده است که به علت شکیل بودن بیشتر در بانک ها، مجتمع های تجاری بزرگ، بیمارستان ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مهم ترین ویژگی های تعمیر درب شیشه ای سکوریت قابلیت باز و بسته شدن آن‌ها با استفاده از ریموت کنترل است. این درب ها بدون هیچ گونه فشاری به صورت اتوماتیک و هوشمند باز و بسته می شوند.

تعمیر درب شیشه ای سکوریت مانند بسیار دیگری از درب ها، امنیت را خیلی خوب حفظ می کنند. این درب ها بسیار سریع باز و بسته می شوند، بنابراین مانع ورود هوای سرد و گرم در فصول مختلف می شوند و این امر باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

ویژگی تعمیر درب شیشه ای سکوریت

1 636548475404961350 - تعمیر درب شیشه ای سکوریت

این درب ها دارای مقاومت بسیار بالایی هستند و ویژگی ضدحریق بودن آن‌ها باعث شده است در مواقع ضروری امنیت ساختمان حفظ شود. از دیگر امکانات تعمیر درب شیشه ای سکوریت متصل بودن به برق اضطراری است که در مواقع قطعی برق، بدون هیچ گونه نگرانی به کار خود ادامه می دهند.

تعمیر درب شیشه ای سکوریت با دو سایز پهن و باریک در بازار موجود است. این سایزهای مختلف دارای وزن متفاوتی هستند. در نوع باریک تعمیر درب شیشه ای سکوریت، هر متر مربع لت 20 کیلو گرم و برای نوع پهن، هر متر مربع لت تا 222 کیلو گرم می رسد.

تعمیر درب شیشه ای سکوریت به علت زیبایی، شکیل بودن، سرعت و راحتی، بیشتر مورد پسند مردم است. درب های شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی، همچون درب های کشویی اتوماتیک ساده عمل می کنند و تنها محدودیت آن‌ها این است که برای محل هایی که دارای فضای کمتری هستند استفاده می شوند. درب های کشویی شیشه ای تلسکوپی دارای مزیت های زیادی هستند. مزیت های زیاد این نوع تعمیر درب شیشه ای سکوریت شامل جلوگیری از ورود گرد و غبار، جلوگیری از اتلاف انرژی و مصرف کم انرژی، هزینه کم در هنگام راه‌اندازی، امکان قفل شدن با یک دکمه، سیستم ضد برخورد، امکان اتصال به برق اضطراری، بدون صدا بودن و غیره می شود.

به طور کلی برای تعمیردرب شیشه ای اتوماتیک، از شیشه سکوریت استفاده می شود که 10 تا 12 میلی متر قطر دارد و کاملا شفاف است. این شیشه با استفاده از فریم قاب گرفته می شود که این فریم ها دارای رنگ نقره ای، سفید، دودی، قرمز، طلایی و غیره است که رنگ سفید بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. از اینرو اگر برای نصب درب فضای کمی دارید، این درب های اتوماتیک بهترین گزینه برای انتخاب هستند.

تعمیر درب شیشه ای 24 ساعته

کارشناسان مینا درب معتقدند هنگامی که شما نیاز به تعمیر درب شیشه ای اضافی دارید، به سرعت نیاز دارید. اطمینان از امنیت، عملکرد و ظاهر خانه شما، نگرانی ما است. ما خدمات تعمیر شیشه ای و خدمات جایگزینی را ارائه می دهیم 24 ساعت شبانه روز، هفت روز هفته.

اکنون برای تعمیرات روزانه09124372935 تماس بگیرید.

آیا شما نیاز به تعمیر درب شیشه ای اضطراری دارید؟

اگر یک درب شیشه ای شکسته ساخته شده است خانه خود را نا امن، نا امن و یا در معرض عناصر، شما نیاز به تعمیر درب شیشه ای اضطراری. اگر درب شیشه ای شما بعد از ساعت باید ثابت شود، ما برای کمک به اینجا هستیم. ما به دلیلی بیش از 40 سال برای تعمیر شیشه ای تعمیر شیشه ای ارائه می دهیم – مشتریان ما به ما اعتماد دارند.

نحوه دریافت 24 ساعته تعمیر شیشه ای شیشه ای

این مراحل را برای اطمینان از سرویس شیشه ای شکسته اضطراری از دکتر شیشه محلی خود نگه دارید:

 1. تماس بگیرید بادکتر درب شیشه ای با شماره 09124372935

  تکنسین های ما در دسترس هستند برای برقراری تماس خانه در 24 ساعت شبانه روز، هفت روز در هفته. حتی در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات، کارشناسان بعد از ساعت ما آماده هستند.

 2. برنامه ریزی مشاوره اضطراری در خانه

  به محض این که ما کلمه ای دریافت کرده ایم که شما یک اورژانس داشته اید و به تعمیر درب شیشه خود نیاز دارید، ما واحد تعمیر تلفن همراه را به خانه شما ارسال می کنیم. کارشناسان ما در محل خود برای بررسی درگاه شما اقدام خواهند کرد و مراحل بعدی را برای تأمین امنیت خانه خود توصیه می کنند.

 3. ایمن ورودی

  ما منطقه کاملا آسیب دیده از هر گونه شیشه ای بالقوه خطرناک را پاک می کنیم. در طول اولین بازدید ما بلافاصله تعمیر یا تعویض درب خود را انجام خواهیم داد – کارشناسان شیشه ای ما با مجموعه ای از مواد جایگزین وارد خواهند شد. در صورتی که شیشه در این زمان جایگزین نگردد، می توانیم ورودی را با مواد دیگر ایمن نگه داریم تا یک پنجره شیشه ای بتواند سفارش داده شود و بر اساس اندازه آن برش داده شود.

 4. انتصاب پیگیری

  اگر ما در اولین ارزیابی ما قادر به تعمیر یا تعویض درب خود نباشیم، ما در محوطه ی درپوش قرار می گیریم و قرار ملاقات بعدی را در اسرع وقت برنامه ریزی می کنیم.

 5. شیشه جدید را نصب کنید

  پس از بازگشت ما درب شیشه ای یا شیشه های درب شما را جایگزین خواهیم کرد.

شما بروید برای تعمیر شیشه ای اضطراری شیشه ای
آیا شیشه شیشه خانه شما آسیب دیده و یا به دلیل شکستن، حادثه یا آب و هوا بد شده است یا خیر، شیشه دکتر در اینجا برای کمک به شما است. ما مشاوره در خانه را برای تعمیر درب ارائه می دهیم، بنابراین قبل از اینکه شروع به کار کنید، میزان تعمیر را درک خواهید کرد. کار ما تضمین شده است.

صبر کن اجازه بدهید دکتر شیشه ای پانورامای شما را تعمیر کند. برای شروع، با تیم ما در هر زمان (روز یا شب) در09124372935 تماس بگیرید.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ است.

تعمیرات وفروش بی واسطه
error: Content is protected !!09124372935