تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی


تعمیر کرکره برقی در تهران و کرج

یکی از راهکارهایی که می توان از تعمیر کرکره برقی و هزینه های آن جلوگیری کند این است که در زمان های لازم نگهداری و سرویس های لازم صورت گیرد. در فصولی که رفت و آمد زیادتر است

با توجه بیشتر به کرکره های برقی می توان از خرابی زودرس آن ممانعت به عمل آورد.

سرد شدن هوا می تواند خود عاملی برای عملکرد سخت موتور کرکره برقی و یا جک و فنر کرکره برقی باشد که باعث می شود این کرکره اتوماتیک نتوانند با سرعت مناسب حرکت کنند. این موضوع

در فصول گرم کمتر دیده می شود.

در صورتی که تیغه های کرکره برقی دچار ضربه شده و عملکرد آن دچار اختلال گشته است ، با کارشناسان شرکت آتی در تماس حاصل فرمایید. شرکت آریاتوتم (آتی دُر) دارای سابقه ای حدود هجده سال

در حوزه ی درب های اتوماتیک و یراق آلات آن بوده و در این صنعت یکی از شرکت های معتبر و برجسته می باشد.

تعمیر کرکره برقی توسط تعمیرکاران و سرویس کاران با تجربه :

متخصصان با تجربه

تکنسین های باتجربه، حرفه ای و متعهد را انتخاب نموده ایم تا بهترین خدمات را عرضه کنیم.

گارانتی خدمات

تمامی خدمات و محصولات ما دارای گارانتی است و می توانید با خیال راحت از خدمات ما استفاده کنید.

اولویت با تعمیر قطعات

اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

سرعت در ارائه خدمات

پس از تماس با آتی در و یا ثبت اطلاعات ، تکنسین های ما با شما تماس هواهند گرفت و جهت بر طرف کردن مشکل شما اقدام خواهد کرد.

هزینه های منصفانه

به دلیل تخصصی بودن و داشتن تجهیزات بروز هزینه تعمیرات را با پایین ترین نرخ انجام می دهیم و هزینه های تعمیر را به حداقل می رسانیم.

رضایتمندی مشتری

همکاران ما در تعمیرکاران ، در تلاش هستند خدمات را به بهترین شکل ارائه دهند چون الویت ما رضایتمندی مشتریان گرامی می باشد.

 

خرابی های رایج در تعمیرات و سرویس کرکره برقی، اتوماتیک

 

خرابی کرکره برقی یا از استهلاک دستگاه در طول مدت زمان است یا از استفاده اشتباه و بی دقتی است و یا از خرابی قطعات است. یافتن علت خرابی در کرکره برقی و بررسی و برطرف کردن مشکل،

سبب می شود کرکره برقی همانند روز اول برای شما کار خواهد کرد. خرابی کرکره برقی معمولا به صورت مکانیکی و الکترونیکی می باشد.

اگر بعد از زدن ریموت، درب باز نشود، نگران نباشید، ابتدا ریموت را بررسی کنید و از وصل بودن آن مطمئن شوید، در صورتی که ریموت شما مشکلی نداشته باشد با آقای کرکره تماس بگیرید

تا شما را تلفنی راهنمایی کنند. درصورتیکه نیاز به تعمیرات داشته باشد در سریعترین زمان نیرو برای شما اعزا می شود. اگر هم که قابل تعمیر و راه اندازی توسط شما باشد به شما اطلاع داده می شود.

بهتر است که ابتدا با خرابی های رایج در کرکره برقی آشنا شوید و سپس اقدام به تعمیر آن کنید.

 • فنر کرکره برقی شکسته باشد.
 • حد مجاز پایین آمدن درب به ‌درستی برای کرکره برقی تنظیم ‌نشده است.
 • قطع برق کرکره برقی (به عبارتی پریدن فیوز کرکره برقی)
 • ممکن است درب کرکره برقی به‌صورت دستی قفل‌شده باشد
 • قفل بودن کرکره برقی و استفاده از ریموت برای بالابردن کرکره
 • قرارگرفتن جسمی زیر کرکره برقی در هنگام پایین آمدن کرکره که سبب جدایی شفت از کرکره می شود.
 • تمام شدن باتری کنترل فرستنده کرکره برقی
 • خرابی سنسور چشمی درب کرکره برقی
 • مسیر قرارگیری کرکره برقی به ‌خوبی تراز نشده است.
 • وجود مشکل در فرستنده کرکره
 • چیزی مسیر کرکره برقی را مسدود کرده باشد.

 

قطعات مختلف کرکره برقی و تعیمرکرکره برقی

 در واقع موتور کرکره برقی نیروی محرکه و نیروی بالا و پایین برنده کرکره است که با تبدیل الکتریسیته به نیروی مکانیکی کرکره را بالا و پایین خواهد برد. از مهم ترین و اصلی ترین دلایل خرابی

کرکره برقی می توان به موتور آن اشاره کرد. موتور کرکره های برقی در واقع یکی از حساس ترین بخش های کرکره به شمار می آید که می بایست آن را جدی بگیرید

چرا که بروز مشکل و خطا در آن می تواند امنیت فروشگاه و همچنین اداره و منزل شما را به خطر بیندازند. این موتورها معمولا دارای طول عمر بالایی هستند که اگر شما به درستی

از آن ها استفاده کنید تا سالها می توانید از آن ها استفاده کنید.

خرابی ریموت کرکره برقی هم ممکن است که دچار مشکل شود. ریموت در واقع وسیله ای است که می توانید به کمک آن کرکره برقی را بالا و پایین ببرید یا در وضعیت سکون قرار دهید.

 تعیمرکرکره برقی تعمیرکاران

بخاطر افتادن ریموت در آب، ضربه و … ریموت دچار خرابی می شود. در صورتی که ریموت ها دچار مشکل شوند و یا اینکه باتری های آن تمام شده باشند کرکره هم کار نخواهد کرد.

برای اطمینان از سالم بودن ریموت و همچنین پر بودن باتری کرکره برقی، در حین فشردن دکمه های آن به چراغ های ریموت دقت کنید، در صورتی که باتری ها شارژ لازم داشته باشند چراغ خاموش و یا کمرنگ خواهد بود که خود نشان از این است که کنترل کرکره برقی باتری ندارد.

تیغه ها نمای ظاهری کرکره های برقی هستند که بدنه اصلی آن را نیز تشکیل می دهند. در صورتی که تیغه ها دچار صدمه و یا جابجایی شوند، فعالیت آن ها دچار مشکل خواهد شد.

در برخی از موارد کارشناسانی که در زمینه تعمیر این کرکره ها فعالیت می کنند می دانند که اگر این بخش دچار مشکل شود به طور حتم فعالیت کرکره برقی دچار مشکل خواهد شد و به طور کل مختل می شود.

تعویض و تعمیر برد کرکره برقی

یکی از قطعات اصلی درب‌های برقی و اتوماتیک، برد الکتریکی آنها است که به آن مرکز فرمان و کنترل باکس نیز گفته می‌شود.

از آنجایی که تمام برنامه‌ریزی‌های لازم و ضروری به‌منظور شخصی‌سازی کارکرد درب‌های برقی و اتوماتیک از طریق برد الکتریکی آنها صورت می‌گیرد و با توجه به اینکه این قطعه از اجزاء اصلی این درب‌ها محسوب می‌شود؛ بنابراین تعمیر برد درب برقی و اتوماتیک از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود.

تعمیر فوری کرکره برقی در محل

به دلیل تخصصی بودن کار تعمیر برد الکتریکی درب‌های برقی و اتوماتیک، این کار حتماً باید توسط تکنسین متخصص و تعمیرکار حرفه‌ای و با تجربه صورت گیرد.

برد الکتریکی یا مرکز فرمان به‌منظور تنظیم و کنترل زمان حرکت یا باز و بسته شدن درب اتوماتیک کاربرد دارد. محل قرارگیری آن در درب‌های اتوماتیک مختلف، متفاوت است.

به عنوان مثال برد الکتریکی در سیستم درب‌ اتوماتیک ریلی بر روی دستگاه اصلی قرار داشته در صورتی که مرکز فرمان یا برد الکتریکی در سیستم درب‌های برقی لولایی به صورت جداگانه در کنار درب برقی و در یک تابلو نصب می‌شود.

اجزاء برد الکتریکی کرکره برقی ، اتوماتیک

 • کلیدهای ریز تنظیم: وظیفه کلیدهای ریز تنظیم برنامه‌ریزی سیستم است که این کلیدها به همراه ولوم‌ها این کار را انجام می‌دهند.
 • دیپ سوئیچ‌ها: وظیفه دیپ سوئیچ‌ها که مجموعه کلیدهای ریز کنار یکدیگر هستند در واقع برنامه‌ریزی سیستم است.
 • ترمینال‌های اتصال: وظیفه ترمینال‌های اتصال برقراری ارتباط بین دستگاه اصلی و سایر عناصر سیستم در ترمینال‌های اتصال است.
 • LEDهای نشانگر: وظیفه LEDهای نشانگر نمایش حالت‌های کار و همچنین حالت‌های تنظیم برد الکتریکی است.
 • فیوزها: وظیفه فیوزها حفاظت سیستم در برابر اضافه‌بار است.
 • ترانس تغذیه: وظیفه ترانس تغذیه تقلیل و کاهش دادن ولتاژ تغذیه اصلی (220 ولت) به ولتاژ مورد نیاز برای مدار الکتریکی بوده که این ولتاژ معمولاً 24 ولت است.
 • کارت رادیویی: وظیفه کارت رادیویی که به‌عنوان گیرنده امواج رادیویی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، در واقع برقراری ارتباط بین ریموت کنترل درب برقی و دستگاه اصلی است.
 • رله‌ها: وظیفه رله‌ها اعمال دستورات کنترلی به موتور و لامپ‌ها است.
 • ولوم‌های تنظیم: وظیفه ولوم‌های تنظیم، کنترل و تنظیم زمان حرکت و ایست موتور و همچنین تنظیم قدرت موتور است.

مشخصات برد الکتریکی کرکره برقی

 • برد الکتریکی این نوع درب‌ها دارای نمایشگر دیجیتالی است.
 • از امکان نصب فلاشر به همراه منوی تست ورودی‌ها برخوردار است.
 • دارای قابلیت نصب قفل برقی و چشم الکترونیک است.
 • از امکان تنظیم 3 سرعت برای هر کدام از لنگه‌های درب برقی پارکینگ به‌صورت مجزا برخوردار است.
 • امکان تنظیم حالت قفل شدن دستگاه بر روی تعداد کارکردهای خاص را دارد.
 • از قابلیت بستن فرمان‌های خارجی به منظور جلوگیری از نصب رسیور خارجی برخوردار است.
تعمیر کرکره برقی
تعمیر کرکره برقی

تنظیم میکروسوئیچ کرکره برقی

یکی از بخش های کرکره برقی میکروسوئیچ است. که شما توسط آن میتوانید تراز بالا و پایین کرکره برقی را مشخص کنید. در موتور ساید، شما دو عدد چرخ دنده را خواهید دید که به رنگ طلایی است. یکی از این چرخ دنده ها برای تنظیم بالا و دیگری برای تنظیم پایین کرکره است.
معمولا در پکیج هایی که توبولار هستند یک قطعه وجود دارد که به آن ها آچار تنظیم گفته می شود. در صورت نداشتن این قطعه می توانید از آچار آلن استفاده کنید. اگر خوب دقت کنید می بینید که روی آن ها دو عدد سوراخ وجود دارد که یکی برای تنظیم حد پایین مورد استفاده قرار می گیرد و دیگری برای تنظیم حد بالا.پس از اینکه کرکره برقی را نصب کردید، کرکره باید روی موتور بایستد و به دو سوراخ موتو هم دقت کنید.

تعمیر فوری کرکره برقی در محل

کنار این دو سوراخ هم دو عدد پیکان وجود دارد که یکی از آنها به طرف کرکره نشانه رفته است و دیگری در جهت مخالف کرکره برقی نشانه گرفته خواهد شد. در کنار میکروسوئیچ یک عدد موتور توبلار با یک پیکان خمیده وجود دارد. آچار تنظیم میکروسوئیچ در واقع داخل سوراخ در جهت پایین قرار خواهد گرفت و آچار را به اندازه مناسب بچرخانید. ریموت را به طرف های مختلف هم برسانید و حال به آرامی با دقت میکرو سوئیچ را به طرف مثبت بچرخانید. با این عمل خواهید دید که کرکره به صورت تکه تکه به سمت پایین خواهد رفت و این عمل تا رسیدن کامل کرکره به زمین هم ادامه خواهد داشت.

قطعی برق کرکره برقی در تهران و کرج 

 هر کرکره برقی در واقع یک سوئیچ دارد که در صورت فشار دادن آن، کرکره برقی با ریموت کار نخواهد کرد. این امر امکان باز و بسته کردن دستی درب را نیز ایجاد می کند تا ماشین شما در پارکینگ گیر نکند. البته اینکه شما بتوانید درب را به صورت دستی باز و بسته کنید نشان دهنده این نیست که درب کرکره برقی شما دیگر کار نخواهد کرد بلکه به این معناست که شما می توانید از این بخش استفاده کنید تا زمانی که کرکره برقی شما مجددا به کار بیفتد و فعال شود.
این سوئیچ در واقع به صورت یک طناب یا یک بند است که کشیده می شود و گاهی هم به صورت کلیدی مورد استفاده قرار می گیرد و قطع و وصل می شود. گاهی اوقات اما این کلید به صورت تصادفی فعال خواهد شد و ممکن است که مشکلاتی در این زمینه و در رابطه با موتور ایجاد شود.

تعمیر فوری کرکره برقی در محل

در این صورت اگر چنین اتفاقی رخ داد، شما باید دوباره کلید را فشار دهید تا بین موتور و کرکره و فرستنده ارتباط برقرار شود. پس از این کار باید فرستنده خود را چک کنید تا مطمئن شوید که درب شما باز می شود. این گزینه در انواع کرکره برقی قدیمی به منظور افزایش امنیت مورد استفاده قرار گرفته است. بدین صورت درب کرکره برقی از داخل قفل می شود و امکان باز کردن آن هم وجود نخواهد داشت.

در رفتن یا از ریل خارج شدن کرکره برقی

یکی دیگر از مشکلاتی که حین استفاده از کرکره برقی ایجاد می شود خارج شدن قطعات آن از ریل است. زمانی که شما از یک کرکره اتوماتیک استفاده می کنید ممکن است که به دلایل مختلف این اتفاق رخ دهد. بهتر است در چنین موردی حتما با متخصص تماس و تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید.

پریدن کد ریموت، مشکل ریموت کرکره برقی

یکی دیگر از مشکلی که اکثرا در حین باز نشدن درب کرکره برقی ایجاد می شود، تمام شدن باتری کنترل فرستنده است. بنابراین قبل از هر اقدامی باید باتری کنترل خود را بررسی کنید. مشکلاتی که در ریموت کنترل کرکره برقی ایجاد می شود معمولا بسیار رایج هستند. اگر باتری ریموت کرکره برقی شما تمام شده باشد، نمی تواند سیگنال هایی که برای باز شدن درب نیاز است را ارسال کند و به احتمال زیاد درب باز نخواهد شد. برای این منظور اولین کاری که باید انجام دهید این است که فرستنده ای که روی دیوار نصب می شود را بررسی کنید و ببینید که آیا به صورت دستی باز می شود یا خیر. در این حالت خواهید فهمید که مشکل از ریموت است یا خیر.

تعمیر فوری کرکره برقی در محل

اگر شما بیش از یک فرستنده را برای ورود و خروج در ماشین خود دارید بهتر است همه ی آن ها را تست کنید. تعویض باتری فرستنده در کرکره برقی بسیار آسان است و شما خودتان هم می توانید این کار را انجام دهید. بعد از برداشتن باتری قدیمی فرستنده مطمئن شوید که به علامت مثبت و منفی در باتری توجه کرده اید. هنگامی که باتری را نصب کردید و مجددا درب باز و بسته شد خواهید دید که این مشکل جزئی در کرکره برقی ناشی از ریموت کنترل بوده است.

 بخش های کرکره برای تعمیر کرکره برقی

1.آشنایی با کرکره اتومات و برقی

شاید تصور کنید که این بخش نقش مهمی در زمینه تعمیرات کرکره های برقی ندارد ولی باید ذکر کرد که این بخش اولین قدم در تعمیرات کرکره برقی را تشکیل می دهد چرا که نوع موتور، نوع مکانیزم

بازو بسته شدن همانند رول آپ، سایدرول، سکشنال ابتدای امر باید مشخص گردد. جنس خود کرکره، آلومینیومی، گالوانیزه، پلی کربنات و مورد کاربری آن که برای پارکینگ است یا ویلا یا انبار یا مغازه و …. و همچنین اندازه و ابعاد حدودی کرکره از آیتم هایی است که باید به آن توجه کرد.

 

تعمیرکار کرکره برقی
تعمیرکار کرکره برقی

2. با سیستم عملرد کرکره آشنا شوید

تعدادی کاسه فنری شکل و یا شفت در قسمت مهم سیستم وجود دارد که با یکدیگر ادغام خواهند شد. کاسه فنرها در واقع نقش بالا و پایین آوردن تیغه ها را برای موتور آسان خواهد کرد. به این نکته هم توجه کنید که استفاده از این سیستم کاملا از رده خارج شده است و سیستم های جدیدتری با نام توبلار و ساید جایگزین آنها شده اند و همچنین کارایی های بسیار بهتر و به صرفه تری دارند.

مشکلات متفاوتی هم می توانند با ضعف سیستم سنترال بوجود آیند. به دلیل قرار گرفتن کاسه خود فنر به دور شفت ممکن است که قطر بسیاری در این بخش ایجاد شود که فضای لوله اصلی که تیغه دور آن می پیچد را بسیار زیاد خواهد کرد. به همین دلیل تیغه ها هنگام بسته شدن کرکره صدای زیادی را تولید خواهند کرد. در موقع شکست فنر، هیچ احتیاجی به عوض کردن یا تعمیر نیست در صورتی که در مدل های متفاوت فنر در کرکره برقی ممکن است که این فنر به صورت کامل حذف شده باشد. قبل از هر اقدام برای نصب سیستم، شما باید تمامی فنر ها را کوک کنید. طولانی بودن زمان نصب و همچنین تعمیر در این سیستم ها از جمله دیگر معایب در مدل های مختلف کرکره های برقی است.

تعمیر فوری کرکره برقی در محل

سیستم های موتور توبلار یک مدل استوانه ای است که حدود 50 سانتی متر طول دارد. این مدل در کرکره های برقی از یک سمت وارد شفت خواهد شد و از طریق پیچ در آن ها ثابت می شود. جهت چرخش در قسمت متحرک موتور، شفت به صورت دایره ای حرکت خواهد کرد و تیغه هم به دور شفت باز می شود. کرکره های برقی با موتور ساید به دلیل قرار داشتن موتور خارج از لوله و عدم وجود فضای کافی دارای یک توانایی و قدرت بیشتر است که یک گزینه ایده آل برای درب های بزرگ به شمار می آید.

 

3. شناختن اجزای تشکیل دهنده برای تعمیرات کرکره برقی

بخش های اختصاصی در تعمیرات کرکره های برقی شامل موتور، شفت، کاسه فنر، ناودانی و دیگر بخش ها خواهند شد. شفت در واقع به وسیله جوش دادن وصل می شود پس اگر مشکلی در این زمینه برای تعمیرات کرکره برقی در بخش شفت باشد شما باید آن را در محل های جوش بررسی کنید.
اولین بخش شامل تیغه میشود که جنس های مختلف دارد و از جمله آنها می توان به تیغه های آلومنیومی اشاره کرد که از جمله مهمترین هاست. بخش دوم شامل پل است. انحنا، پانچ کرکره، تیغه انتهایی، لاستیک انتهایی، کیس و همچنین دیگر بخش ها هم از جمله مهمترین قسمت های یک کرکره برقی هستند که کار تعمیرات را برای شما آسان تر خواهند کرد.

بهتر است که شما کار تعمیرات کرکره های برقی را از همین شناختن های بخش های کوچک آغاز کنید. زمانی که شما بدانید که کدام صدا مربوط به خرابی کدام بخش است بدون شک آسان تر می توانید کار تعمیرات را انجام دهید. پیشنهاد ما به شما این است که از یک فرد خبره در این زمینه کمک بگیرید. افراد بسیاری هستند که در زمینه های مربوط به تعمیرات کرکره های برقی فعالیت می کنند.

این افراد در واقع دوره های تخصصی را در این زمینه گذرانده اند و به همین دلیل به شما کمک خواهند کرد که به آسانی کار تعمیرات را انجام دهید.

تعمیر کرکره برقی در تهران و کرج

اگر  کار راه اندازی و نصب کرکره برقی شما را تعمیر کاران ما انجام داده باشند ، هیج وقت نگران تعمیر کرکره اتوماتیک خود نخواهند بود. عدم کارکردن درست کرکره برقی یا همان کرکره اتوماتیک، عموما به علت بروز مشکل در یکی از قطعات زیر می باشد. شما می توانید با مطالعه مقاله مشکلات رایج کرکره برقی تنها با تشخیص درست محل خرابی، و تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر، کار تعمیر کرکره اتوماتیک خود را انجام دهید.

 • موتور کرکره اتوماتیک
 • تیغه کرکره اتوماتیک
 • رسیور و فتوسل
 • شفت و…

 

 

 بررسی تعمیر کرکره برقی قبل از سرویس

 • تمام شدن باتری ریموت کنترل کرکره اتوماتیک
 • خرابی سنسور چشمی درب کرکره اتوماتیک
 • وجود مشکل در فرستنده کرکره
 • مسدود شدن مسیر کرکره اتوماتیک
 • شکستگی فنر کرکره اتوماتیک
 • عدم تنظیم حدمجاز پایین آمدن کرکره اتوماتیک
 • قفل درب کرکره برقی بصورت دستی
 • قطع برق و پریدن فیوز کرکره اتوماتیک

ضمانت تعمیر کرکره برقی

در واقع اگر شما بخواهید یک کرکره برقی را با ضمانت خریداری کنید آنچه که باید بدانید این است که خرید شما تا چه حد معتبر است. شما اگر کرکره برقی خود را با ضمانت خریداری کنید خواهید دید که به آسانی می توانید از آن استفاده کنید و هیچ مشکلی هم وجود نخواهد داشت.

در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید در کوتاه ترین مدت زمان و با مراجعه به مرکزی که خرید خود را انجام داده اید این مشکلات را حل کنید. زمانی که شما یک کرکره برقی را با گارانتی خریداری کنید به طور حتم می توانید به آسانی کرکره برقی خود را در کوتاه ترین مدت زمان ممکن تعمیر کنید.

تعمیر فوری کرکره برقی در محل

با توجه به اینکه قیمت کرکره برقی به صورت روزانه در حال افزایش است این که شما بتوانید از کرکره برقی قدیمی خود استفاده کنید به شما اجازه می دهد که در هزینه ها صرفه جویی کنید.

شرکت ما به شما در زمینه تعمیرات و نصب کرکره برقی کمک خواهد کرد و با بالاترین کیفیت خدماتی را به شما عرضه می کند. اگر هم قصد خرید کرکره برقی مناسب با ضمانت و گارانتی

و خدمات پس از فروش را داشتید می توانید با تماس بگیرید.

 

تعمیرکاران حرفه ای ما، تعویض و تعمیر کرکره برقی و اتوماتیک در تهران و کرج

تعمیر کاران حرفه ای و متعهد، تعمیرکاران  با درک اهمیت و حیاتی بودن نوع کاربرد کرکره اتوماتیک، در هرساعتی از شبانه روز آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشند.

تعمیرکاران  با تکیه بر سال ها تجربه و سابقه درخشان در زمینه نصب و تعمیر کرکره اتوماتیک، از جمله: نصب کرکره برقی، خدمات تعمیر کرکره برقی، تعویض قطعات کرکره برقی، سرویس دوره ای کرکره برقی و…با اطمینان و تعهد، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

تعمیر و سرویس کرکره برقی در تهران و کرج

لازم به ذکر است، تمامی امور نصب، تعویض و تعمیرات کرکره اتوماتیک تا حدامکان، درمحل و بدون نیاز به نقل و انتقال کرکره برقی صورت می گیرد.

تعمیرکاران حرفه ای و متخصص ما، آماده کمک رسانی به مشتریان عزیزدر هرساعتی از شبانه روز، همچنین در هر نقطه از تهران بزرگ، اعم از غرب، شرق، شمال، جنوب و مرکز و همچنین کرج و شهرستان های اطراف می باشند.

شماره تماس تعمیرکاران : 09128107001

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!