کرکره های برقی بدون ایمنی

درب های کرکره برقی صنعتی خوب، می توانند یک وسیله بسیار سودمند برای امنیت هر کارخانه یا محیط صنعتی باشند. اصولا این امر به این دلیل است که آن‌ها یک مانع فیزیکی بین کالاهای باارزش درون ملک شما و خطرات بالقوه ای که خارج از آن‌ها قرار دارند، ارائه می‌دهند؛ فراموش نکنید کرکره های برقی بدون ایمنی ، خطرات بسیار زیادی برای شما ایجاد می کنند.

بنابراین، همانطور که شما تصور می کنید، بسیار مهم است که اطمینان یابید کرکره های برقی به درستی از ملک شما پشتیبانی می کنند؛ چرا که کرکره های برقی بدون ایمنی ، آن خدماتی که نیاز دارید برای شما فراهم نمی کنند. اگر اینطور نباشد، شما یک ریسک خیلی بزرگ، از سرقت گرفته تا حادثه های کارمند در پیش خواهید داشت. اگر تعمیر و نگهداری لازم از کرکره های برقی انجام شود، به سادگی می توان از تمام این موارد اجتناب کرد. در این مقاله به بررسی این خواهیم پرداخت که اگر کرکره های برقی شما به خوبی تعمیر و نگهداری نشود، با چه خطرات مهمی برخورد خواهید کرد.

 خطر کرکره های برقی بدون ایمنی 2

کرکره های برقی بدونی ایمنی و خطرات سلامتی

اگرچه کرکره های برقی که به خوبی نصب شده اند، امنیت ملک شما را تضمین می کنند؛ اما اگر تعمیر و نگهداری به خوبی انجام نشود، امکان عدم امنیت و داشتن کرکره های برقی بدون ایمنی نیز وجود دارد. به طوری که اگر درب های کرکره برقی شما ایمن نیستند، این امر می تواند خطرات سلامت جدی برای کارمندان شما ایجاد کند. برای مثال، اگر موتور الکتریکی از کار افتد، این احتمال وجود دارد که کرکره سقوط آزاد داشته باشد و بر روی یک متصدی فرود آید. با توجه به وزن این کرکره ها، این نوع حادثه می تواند مرگ آور باشد، به همین علت باید به هر قیمتی که شده ،از این قبیل خطرات پیشگیری شود.

هرچند، امروزه کرکره های برقی مدرن، با یک ترمز ایمنی یا فنرهای خنثی کننده تجهیز شده اند؛ بنابراین این گونه مشکلات در کرکره های قدیمی تر رخ می دهند. با این وجود باز هم مهم است که مطمئن شویم هر یک از این مکانیسم ها به درستی کار می کنند، تا مطمئن شویم احتمال خارجی رخ دادن این مشکل از بین رفته است.

 کرکره های برقی بدون ایمنی 3

کرکره های برقی بدون ایمنی و خطر دزد و اهمیت یک بازدارنده

یک ریسک مهم دیگر کرکره های برقی بدون ایمنی این است که شما ملک تبلیغاتی خود را در این خطر قرار می دهید که با موفقیت از آن دزدی شود. کارخانه ها، مخصوصا کارخانه هایی که دارای ماشین آلات و آیتم های دیگر گران قیمت هستند، قطعا مورد هدف سارقان قرار خواهند گرفت. به علاوه، اگر درب ورودی شما هیچ نوع تهدیدی برای آن‌ها ایجاد نکند، سارقان به راحتی به تجهیزات شما دسترسی پیدا خواهند کرد.

علاوه بر این، کرکره برقی هایی که به خوبی تعمیر و نگهداری شده اند، به عنوان یک بازدارنده برای سارقان عمل می کنند؛ چون اگر آن‌ها آشکارا ایمن به نظر رسند، این احتمال کمتر وجود دارد که مجرمان ملک شما را مورد هدف قرار دهند. هرچند، اگر درب های کرکره برقی شما به خاطر یک عدم تعمیر و نگهداری درست، آسیب دیده‌اند؛ کم کم شواهدی از خود نشان می دهند. اگر اینچنین باشد، سارقان در طی این فرایند، ملک شما را مورد هدف قرار می دهند.

 

با وجود کرکره های برقی بدون ایمنی ، قانون شکنی می کنید

مهم ترین نکته این است که عدم تعمیر و نگهداری کرکره های برقی شما، در حقیقت خلاف قانون است. این امر به این خاطر است که درب های کرکره برقی شما به عنوان ماشین آلات دسته بندی می شوند و امکان آسیب رساندن به افراد دیگر وجود دارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!