نصب قفل برقی درب مدیریت 09124372935با قفل مرکزی و سانترال مدار آن و ۲ عدد ریموت فابریک وترانس مربوط و ups و باتری ذخیره در

زمان قطعی برق گارانتی : ۴سال ضمانت قیمت : با کلیه هزینه جای سازی و نصب و سیم کشی ۴۵۰/۰۰۰ تومان

مشخصات و مشخصات انواع مختلف قفل برقی سوالی که در هنگام خرید قفل برای بیشتر افراد ایجاد می شود این است که آیا قفل ایرانی یا خارجی خریداری کنید؟

برای مغازه ها قفل ریموت دار درب چوبی ، در بیشتر موارد ، از پوشش برقی آلومینیومی استفاده می شود ، اگر ابعاد پوشش های برقی کوچک باشد ، از یک موتور لوله ای و اگر ابعاد کرکره های برقی بزرگ باشد ، از یک موتور جانبی استفاده می شود.

تیم پشتیبانی ما همچنین به صورت تمام وقت به سوالات شما پاسخ می دهد و اگر در هنگام نصب با مشکلی روبرو شدید می توانید از آنها کمک بگیرید.

نصب قفل برقی درب مدیریت

مزیت دیگر نسبت به قفل های قدیمی این است که مکانیزم قفل درب الکترونیکی Cisa به گونه ای طراحی شده است که حتی اگر هنگام فعال بودن قفل قفل فشار داده شود

قفل برقی ریموتی (کلید آیفون فشار داده شود) ، قفل درب به جهتی که فشار می دهد بسته می شود و سپس آزاد می شود زبان را باز می کند و درب را باز می کند و مردی که جلوی در ایستاده است دیگر مجبور نیست در را به سمت خود بکشد.

معمولاً نام های دیگر قفل های کنترل از راه دور ، قفل های از راه دور ، قفل مقابل برقی ریموت دار قفل های برقی ، کنترل از راه دور ، قفل های از راه دور و مواردی از این قبیل است و به طور کلی برای MDF ، HDF ، درهای ورودی چوبی و درهای دسته دار نصب می شود

نصب قفل برقی درب مدیریت

قفل های برقی یکی از دستگاه هایی است که امنیت قفل ریموت دار درب چوبی درب پارکینگ را افزایش می دهد و توانایی جلوگیری از ورود افراد غریبه را دارد.

نمی توان سرقت یا باز کرد. قفل برقی ریموتی این نوع قفل از طریق کابل به مدار کنترل دستگاه متصل می شود و بصورت خودکار و از راه دور و بدون نیاز به برنامه یا تنظیماتی کار می کند.

خرید قفل ریموت دار درب ضد سرقت
به طور کلی پس از نصب قفل برقی درب اتوماتیک پارکینگ ، قفل مقابل برقی ریموت دار انجام آن ضرورتی ندارد کار خاص و قفل با کوبیدن در باز می شود و درب شروع به حرکت می کند و بلافاصله پس از بستن در ، قفل دوباره بسته می شود. قفل های کلیدی از نوع سوئیچ برای لولاها و بدون سوئیچ برای درهای اتوماتیک استفاده می شود.

نکته مهم ، استفاده از نوع سوئیچ برای درهای پارکینگ بهتر است. قفل برای یک گاو ، زیرا به دلیل درب ، تمام لوازم جانبی آن از جمله قسمت قفل پنهان است. این قفل ها بدون کلید هستند ، بنابراین باز کردن آنها بدون کارت عبور یا تشخیص اثر انگشت امکان پذیر نیست.

امروزه رشد ساخت و سازهای شهری باعث شده است که مردم نه تنها قفل مقابل برقی ریموت دار به استحکام ساختمان فکر کنند بلکه درها و پنجره های محکم و ایمن را نیز نصب کنند.

با افزودن یک قفل برقی ریموتی مدار کنترل از راه دور ساده و ارزان به قفل برقی ، می توانید درب را باز کرده و با فشار دادن دکمه کنترل از راه دور حرکت کنید.

اگر بخواهیم به مهمترین مزیت استفاده از قفل برقی اشاره کنیم ، مطمئناً به دو برابر شدن سرعت و ایمنی ترافیک اشاره خواهیم کرد ، در حالی که قفل های از راه دور با دوام هستند و ماندگاری بالایی دارند و شما می توانید به راحتی و بدون حضور فیزیکی با لمس یک دکمه . آیفون درب حیاط یا آپارتمان را باز کنید.

نصب فقط در استانهای تهران و البرز امکان پذیر است و برای سایر استانها فقط فروش قطعات (بدون نصب) امکان پذیر است.

نحوه نصب قفل مقابل برقی ریموتی
بعد از نصب قفل درب ریموت برقی ، امکان باز کردن درب از داخل با کلید و دستگیره و ریموت کنترل وجود دارد اما برای باز شدن از بیرون باید از کلید و ریموت کنترل استفاده کنید زیرا در آن دسته ای وجود ندارد بیرون در قفل درب آسانسور برقی ، قفل الکترونیکی واگن آسانسور الکترونیکی

نصب قفل برقی درب مدیریت

با نصب قفل درب آسانسور مغناطیسی برقی ، باعث افزایش امنیت درب و کنترل درب از طریق ریموت ، اثر انگشت ، کارت ، رمز عبور و پیامک قفل ریموت دار درب چوبی می شود قفل مقابل برقی ریموت دار و افراد مختلفی را که به آسانسور و ترافیک ساختمان وارد می شوند ، از بین می برد.

قفل شفت ، مغناطیسی ، مغناطیسی ، الکترومکانیکی ، خرید قفل درب مغناطیسی ، بررسی قیمت قفل بر روی زبان یا زبان و فروش قفل شافت درب برقی چوبی ، فلزی ، ضد سرقت. قیمت قفل شافت برقی مدل EL550 به دلیل افزایش ایمنی درب اطلاعات فنی از جمله وزن درب

انواع مختلف درب و کنترل ترافیک و دسترسی مناسب و نصب قفل برقی رومیزی امکان کنترل از راه دور ، رمز عبور ، کارت ، اثر انگشت ، کلید ، قفل برقی ریموتی پیام کوتاه و قفل مقابل برقی ریموت دار اتصال با کارت خوان (صفحه کلید) ، کنترل دسترسی و کنترل کننده قفل دارای یک کنترل از راه دور ARARAT است.

 

 

ما می توانیم به راحتی قفل برقی از راه دور ، باز شدن درب قفل ریموت دار درب چوبی از راه دور ، قفل کارت برقی ، قفل برقی کد دار ، باز شدن درب RFID با امنیت بسیار بالا و قفل هوشمند را طراحی کنیم. نصب شده است و از خارج دسترسی ندارد. همچنین ، در صورت لزوم ، می توان به چراغ ها ، سیستم های هشدار قفل برقی ریموتی و هشدارهای مختلف به قفل متصل شد.

 

قفل ریموت دار درب اتاق مدیر
قفل ریموتی درب
مدل های قفل مدل های اروپایی از دوام و مقاومت بالاتری نسبت به مدل های ایرانی برخوردار هستند که در نتیجه خریداران برای خرید مدل های اروپایی نیاز به هزینه بیشتری دارند.

همه اینها نصب قفل های برقی روی درب پارکینگ را گران می کند. نصب قفل برقی روی درب پارکینگ بسیار دشوارتر است و به تنظیم دقیق ، سیم کشی درب ، سیم کشی در زنجیره جک و فعال کردن منوی قفل در مدار کنترل جک نیاز دارد.

 

البته هنگام بیرون رفتن می توانید سه بار با کلید در را قفل کنید. البته این محصول معایبی نیز دارد که شامل قیمت بالای آن می شود. اگر می خواهید برای انواع مختلف جک درب پارکینگ قفل برقی ریموتی قیمتی داشته باشید ، از منوی اصلی محصولات را وارد کنید و سپس بر روی جک پارکینگ کلیک کنید.

قفل برقی یکی از محصولاتی است که برای ایمنی بر روی درب جلو و همچنین درب پارکینگ نصب می شود.

این قفل ها را می توان روی همه سیستم های کنترل ترافیک و اتوماسیون ، انواع درهای چوبی و آلومینیومی در برابر سرقت و UPVC و موارد مشابه نصب کرد. قابلیت کار با سیستم یادگیری و پرش قفل مقابل برقی ریموت دار و کپی برداری از راه دور تا 40 از ویژگی های این گیرنده ها با قفل برقی است.

 

انواع قفل برقی ریموت دار
همچنین قبل از دریافت قیمت می توانید تصویری از درب خود ارسال کنید تا با توجه به نوع درب ، انواع مختلف فاصله دهنده های سطحی و داخلی را ارزیابی کند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!